Forum CANON / Canonisti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

5 participanți

In jos

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. Empty Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

Mesaj  PremierPhoto Joi Feb 10, 2011 6:04 am

La propunerea mai multor persoane care le-am cunoscut in mediul online din Romania, am luat decizia de a face un ghid pentru fotografia digitala cu DSLR pentru cei care nu au experienta. Momentan proiectul nu este finalizat, insa vreau sa va rog pe toti cei care ati fi interesati de un astfel de curs sa-mi scrieti aici .

Cursul, probabil ca va avea o durata de ~7-10 saptamani, si va fi sustinut online (webinar). Intentionez ca prin acest curs sa te ajut sa faci cele mai importante fotografii: ale tale!. Va fi impartit in 2: partea de prezentate teoretica si una practica, in care ti se va da o tema de realizat pe baza lectiei invatate in ziua respectiva. Va pot promite ca spre deosebire de cursurile care se fac in Romania la momentul actual, acesta va fi strict la obiect, fara informatii care nu-si au rostul pentru incepatori.

O sa va tin la curent, insa nu voi pune in aplicare acest proiect decat in momentul in care vor fi minim 25 de persoane interesate. Momentan sunt sub 10 doritori.

Detalii mai multe in curand pe websitul meu.
PremierPhoto
PremierPhoto
VIP
VIP

Mesaje : 490
Puncte : 687
Reputatie : 46
Data de inscriere : 10/02/2011

http://www.premier-photo.com

Sus In jos

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. Empty Re: Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

Mesaj  Tineghe Joi Feb 10, 2011 8:39 am

Salutare
Sunt inca o persoana doritoare. Adevarul e ca ma prins pasiunea asta doar acuma aproximativ 1 an si nu pot sa zic ca stiu mare lucru, de aceea sunt chiar bucuros sa se organizeze astfel de curs.
Bravo.
Tineghe
Tineghe

Mesaje : 78
Puncte : 120
Reputatie : 12
Data de inscriere : 08/11/2010

Sus In jos

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. Empty Re: Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

Mesaj  PremierPhoto Vin Feb 11, 2011 3:05 am

Oricine poate sa se inscrie, indiferent de nivelul de cunostinte, insa se adreseaza cu precadere celor care sunt la inceput.
Totodata, vreau sa mentionez faptul ca nu este gratuit, dar pretul este foarte competitiv cu ce se ofera in momentul actual in Romania.
PremierPhoto
PremierPhoto
VIP
VIP

Mesaje : 490
Puncte : 687
Reputatie : 46
Data de inscriere : 10/02/2011

http://www.premier-photo.com

Sus In jos

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. Empty Re: Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

Mesaj  andymihail Vin Feb 11, 2011 3:09 am

in principiu as fi interesat.

andymihail

Mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. Empty Re: Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

Mesaj  andr3! Vin Feb 11, 2011 11:56 pm

si eu sunt interesat..

andr3!

Mesaje : 17
Puncte : 22
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. Empty Re: Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

Mesaj  deraiatu Dum Feb 20, 2011 4:49 am

Avand in vedere ca de cateva zile am calcat pe taramul SLR si eu sunt foarte interesat de acest curs.

deraiatu

Mesaje : 55
Puncte : 74
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/02/2011

Sus In jos

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. Empty Re: Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

Mesaj  PremierPhoto Sam Mar 05, 2011 1:10 pm

Cei care sunt interesati de acest curs, va rog sa va inregistrati pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. O sa primiti detalii referitoare la curs (inscrieri, date de incepere, plata etc).

Multumesc.
PremierPhoto
PremierPhoto
VIP
VIP

Mesaje : 490
Puncte : 687
Reputatie : 46
Data de inscriere : 10/02/2011

http://www.premier-photo.com

Sus In jos

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. Empty Re: Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

Mesaj  PremierPhoto Mier Mar 09, 2011 5:12 am

PremierPhoto a scris:Cei care sunt interesati de acest curs, va rog sa va inregistrati pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. O sa primiti detalii referitoare la curs (inscrieri, date de incepere, plata etc).

Vrem sa va anuntam ca in curand websitul dedicat acestui curs va fi online: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
PremierPhoto
PremierPhoto
VIP
VIP

Mesaje : 490
Puncte : 687
Reputatie : 46
Data de inscriere : 10/02/2011

http://www.premier-photo.com

Sus In jos

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. Empty Re: Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

Mesaj  PremierPhoto Vin Mar 25, 2011 9:37 am

Detii un smartphone? Scaneaza codul QR de mai jos pentru mai multe detalii legate de Cursurile foto online pentru incepatori:

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. C2occ.qr
PremierPhoto
PremierPhoto
VIP
VIP

Mesaje : 490
Puncte : 687
Reputatie : 46
Data de inscriere : 10/02/2011

http://www.premier-photo.com

Sus In jos

Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori. Empty Re: Ghid pentru fotografia digitala / curs pentru incepatori.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum