Forum CANON / Canonisti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GRUPURI (inscriere)

In jos

GRUPURI (inscriere) Empty GRUPURI (inscriere)

Mesaj  Admin Mier Dec 08, 2010 11:07 pm

NEW: 12.05.2011 / 11:00am

Validarea localitatii (IP) si aderarea la grup va fi facuta de catre unul dintre administratorii forumului in 2-3 zile de la inscriere!


09.12.2010 / 11:00am

Am creat cateva grupuri cu numele oraselor din care provin utilizatorii. Pentru toti cei inscrisi pana acum, aderarea la grup am facut-o noi.
Pentru cei care se vor inscrie incepand cu 09.12.2010, inscrierea in grup se face doar la cererea lor si nu este obligatorie, dar utila. Validarea inscrierii o vom face noi, de 2-3 ori pe luna.
Aderarea la un grup se poate face in orice moment dupa inscriere prin simpla accesare a sectiunii GRUPURI. Tot AICI, odata devenit membru, veti putea vedea persoanele care sunt din acelasi oras cu voi si eventual veti putea lua legatura cu ei pentru organizarea de intalniri, etc.

Deocamdata avem urmatoarele grupuri: ARAD, BRASOV, BUCURESTI, CLUJ, CONSTANTA, COVASNA, CRAIOVA, DEVA, DR. TR. SEVERIN, IASI, MANGALIA, ORADEA, PETROSANI, PIATRA NEAMT, PLOIESTI, RESITA, ROMAN, SIBIU, SLATINA, TG. JIU, TG. MURES, TIMISOARA, TIRGOVISTE.
Pe masura ce se vor inscrie membrii noi care nu se regasesc in aceasta lista, vom crea si grupuri noi.

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 186
Puncte : 351
Reputatie : 8
Data de inscriere : 23/11/2009

https://canonisti.all-up.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum